Extraliga mužů 2020/2021

nejúspěšnější hráč

Michal Obešlo

94.12 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Michal Obešlo 94.12 %
2. Tomáš Tregler 88.24 %
3. Dmitrij Prokopcov 84.21 %
4. Antonín Gavlas 82.76 %
5. Ondřej Bajger 69.23 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Antonín Gavlas 24
2. Martin Olejník 19
3. Ondřej Bajger 18
4. Jakub Kleprlík 16
5. Dmitrij Prokopcov 16
VÍCE

SÉRIE VÝHER

HB Ostrov

18

VÍCE

NEJLEPŠÍ DOMA

P. tým výhry
1. HB Ostrov 12
2. HB Ostrov 9
3. TTC ENFIREEX OSTRAVA 8
4. KT Praha 7
5. SKST Charvát Havířov 7
VÍCE

NEJLEPŠÍ VENKU

P. tým výhry
1. HB Ostrov 12
2. KT Praha 9
3. HB Ostrov 9
4. SKST Cheb 8
5. SKST Cheb 7
VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

KT Praha

SKST Charvát Havířov

Extraliga mužů / 19.03.2021 / 16:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 19.03.2021 / 17:00 /

TTC ENFIREEX OSTRAVA

HB Ostrov

Extraliga mužů / 19.03.2021 / 18:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov 18 54:12 54
2. SKST Cheb 18 42:27 42
3. KT Praha 18 42:32 42
4. TTC ENFIREEX OSTRAVA 18 43:32 40
5. SKST Charvát Havířov 18 39:31 38
6. TJ Ostrava KST 18 35:40 34
7. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 18 30:45 32
8. SKST Stavoimpex Hodonín 18 28:44 30
9. SF SKK El Niňo Praha 18 27:44 28
10. SKST Liberec 18 19:52 20
kompletní tabulka

Play off

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. HB Ostrov 18 18 0 0 0 54:12 54
2. SKST Cheb 18 12 0 6 0 42:27 42
3. KT Praha 18 12 0 6 0 42:32 42
4. TTC ENFIREEX OSTRAVA 18 11 0 7 0 43:32 40
5. SKST Charvát Havířov 18 10 0 8 0 39:31 38
6. TJ Ostrava KST 18 8 0 10 0 35:40 34
7. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 18 7 0 11 0 30:45 32
8. SKST Stavoimpex Hodonín 18 6 0 12 0 28:44 30
9. SF SKK El Niňo Praha 18 5 0 13 0 27:44 28
10. SKST Liberec 18 1 0 17 0 19:52 20

1. kolo

TTC ENFIREEX OSTRAVA

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 03.09.2020 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 04.09.2020 / 17:00 /

SKST Liberec

HB Ostrov

Extraliga mužů / 04.09.2020 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga mužů / 04.09.2020 / 18:00 /

KT Praha

SKST Cheb

Extraliga mužů / 04.09.2020 / 18:00 /

2. kolo

HB Ostrov

KT Praha

Extraliga mužů / 10.09.2020 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST Liberec

Extraliga mužů / 11.09.2020 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

TTC ENFIREEX OSTRAVA

Extraliga mužů / 11.09.2020 / 18:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín

SKST Charvát Havířov

Extraliga mužů / 11.09.2020 / 18:00 /

SKST Cheb

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 11.09.2020 / 18:00 /

3. kolo

SKST Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 24.09.2020 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

SKST Cheb

Extraliga mužů / 25.09.2020 / 17:00 /

TTC ENFIREEX OSTRAVA

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga mužů / 25.09.2020 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

HB Ostrov

Extraliga mužů / 25.09.2020 / 18:00 /

KT Praha

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 25.09.2020 / 18:00 /

4. kolo

HB Ostrov

SKST Charvát Havířov

Extraliga mužů / 01.10.2020 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 02.10.2020 / 18:00 /

SKST Cheb

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga mužů / 02.10.2020 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

KT Praha

Extraliga mužů / 02.10.2020 / 18:00 /

TTC ENFIREEX OSTRAVA

SKST Liberec

Extraliga mužů / 02.10.2020 / 18:00 /

5. kolo

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 06.02.2021 / 15:00 /

SKST Charvát Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 06.02.2021 / 15:30 /

KT Praha

TTC ENFIREEX OSTRAVA

Extraliga mužů / 06.02.2021 / 16:00 /

SKST Liberec

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga mužů / 06.02.2021 / 16:00 /

SKST Cheb

HB Ostrov

Extraliga mužů / 13.02.2021 / 16:00 /

6. kolo

SF SKK El Niňo Praha

SKST Cheb

Extraliga mužů / 04.02.2021 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST Charvát Havířov

Extraliga mužů / 05.02.2021 / 15:00 /

HB Ostrov

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga mužů / 05.02.2021 / 17:00 /

TTC ENFIREEX OSTRAVA

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 05.02.2021 / 17:00 /

SKST Liberec

KT Praha

Extraliga mužů / 05.02.2021 / 18:00 /

7. kolo

SKST Cheb

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 28.01.2021 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

TTC ENFIREEX OSTRAVA

Extraliga mužů / 29.01.2021 / 17:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Liberec

Extraliga mužů / 29.01.2021 / 18:00 /

KT Praha

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga mužů / 29.01.2021 / 18:00 /

HB Ostrov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 29.01.2021 / 18:00 /

8. kolo

SKST Charvát Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 14.01.2021 / 18:00 /

KT Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 16.01.2021 / 16:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

HB Ostrov

Extraliga mužů / 16.01.2021 / 16:00 /

TTC ENFIREEX OSTRAVA

SKST Cheb

Extraliga mužů / 17.01.2021 / 16:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 30.01.2021 / 16:00 /

9. kolo

HB Ostrov

TTC ENFIREEX OSTRAVA

Extraliga mužů / 21.01.2021 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 24.01.2021 / 14:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga mužů / 24.01.2021 / 16:00 /

SKST Cheb

SKST Liberec

Extraliga mužů / 24.01.2021 / 16:00 /

SKST Charvát Havířov

KT Praha

Extraliga mužů / 24.01.2021 / 16:00 /

10. kolo

SF SKK El Niňo Praha

TTC ENFIREEX OSTRAVA

Extraliga mužů / 09.01.2021 / 15:00 /

HB Ostrov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.01.2021 / 17:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Charvát Havířov

Extraliga mužů / 10.01.2021 / 16:00 /

SKST Cheb

KT Praha

Extraliga mužů / 30.01.2021 / 16:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 27.02.2021 / 15:00 /

11. kolo

TTC ENFIREEX OSTRAVA

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 07.01.2021 / 18:00 /

SKST Liberec

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 08.01.2021 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Cheb

Extraliga mužů / 08.01.2021 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga mužů / 20.02.2021 / 17:00 /

KT Praha

HB Ostrov

Extraliga mužů / 27.02.2021 / 16:00 /

12. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST Liberec

Extraliga mužů / 15.01.2021 / 17:00 /

SKST Charvát Havířov

SKST Cheb

Extraliga mužů / 15.01.2021 / 18:00 /

HB Ostrov

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 15.01.2021 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

KT Praha

Extraliga mužů / 15.01.2021 / 18:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín

TTC ENFIREEX OSTRAVA

Extraliga mužů / 13.02.2021 / 16:00 /

13. kolo

SKST Charvát Havířov

HB Ostrov

Extraliga mužů / 22.01.2021 / 17:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín

SKST Cheb

Extraliga mužů / 22.01.2021 / 18:00 /

KT Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 22.01.2021 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 22.01.2021 / 18:00 /

SKST Liberec

TTC ENFIREEX OSTRAVA

Extraliga mužů / 22.01.2021 / 18:00 /

14. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín

SKST Liberec

Extraliga mužů / 28.01.2021 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 11.02.2021 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST Charvát Havířov

Extraliga mužů / 12.02.2021 / 16:00 /

TTC ENFIREEX OSTRAVA

KT Praha

Extraliga mužů / 12.02.2021 / 17:00 /

HB Ostrov

SKST Cheb

Extraliga mužů / 12.02.2021 / 18:00 /

15. kolo

KT Praha

SKST Liberec

Extraliga mužů / 18.02.2021 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 19.02.2021 / 15:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín

HB Ostrov

Extraliga mužů / 19.02.2021 / 17:00 /

SKST Cheb

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 19.02.2021 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

TTC ENFIREEX OSTRAVA

Extraliga mužů / 19.02.2021 / 18:00 /

16. kolo

SKST Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 12.02.2021 / 18:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín

KT Praha

Extraliga mužů / 25.02.2021 / 18:00 /

TTC ENFIREEX OSTRAVA

SKST Charvát Havířov

Extraliga mužů / 26.02.2021 / 17:00 /

SF SKK El Niňo Praha

HB Ostrov

Extraliga mužů / 26.02.2021 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST Cheb

Extraliga mužů / 26.02.2021 / 18:00 /

17. kolo

SF SKK El Niňo Praha

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga mužů / 11.03.2021 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

KT Praha

Extraliga mužů / 12.03.2021 / 16:00 /

SKST Liberec

SKST Charvát Havířov

Extraliga mužů / 12.03.2021 / 17:00 /

SKST Cheb

TTC ENFIREEX OSTRAVA

Extraliga mužů / 12.03.2021 / 18:00 /

HB Ostrov

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 12.03.2021 / 18:00 /

18. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 10.03.2021 / 18:00 /

KT Praha

SKST Charvát Havířov

Extraliga mužů / 19.03.2021 / 16:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 19.03.2021 / 17:00 /

SKST Liberec

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.03.2021 / 18:00 /

TTC ENFIREEX OSTRAVA

HB Ostrov

Extraliga mužů / 19.03.2021 / 18:00 /

1/1/1. kolo

KT Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 06.04.2021 / 18:00 /

HB Ostrov

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga mužů / 06.04.2021 / 18:00 /

TTC ENFIREEX OSTRAVA

SKST Charvát Havířov

Extraliga mužů / 07.04.2021 / 18:00 /

SKST Cheb

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 07.04.2021 / 18:00 /

1/1/2. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín

HB Ostrov

Extraliga mužů / 08.04.2021 / 17:00 /

TJ Ostrava KST

KT Praha

Extraliga mužů / 08.04.2021 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

SKST Cheb

Extraliga mužů / 09.04.2021 / 17:00 /

SKST Charvát Havířov

TTC ENFIREEX OSTRAVA

Extraliga mužů / 09.04.2021 / 18:00 /

1/1/3. kolo

TTC ENFIREEX OSTRAVA

SKST Charvát Havířov

Extraliga mužů / 11.04.2021 / 16:00 /

SKST Cheb

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Extraliga mužů / 11.04.2021 / 18:00 /

1/2/1. kolo

HB Ostrov

TTC ENFIREEX OSTRAVA

Extraliga mužů / 20.04.2021 / 18:00 /

SKST Cheb

KT Praha

Extraliga mužů / 21.04.2021 / 18:00 /

1/2/2. kolo

TTC ENFIREEX OSTRAVA

HB Ostrov

Extraliga mužů / 22.04.2021 / 18:00 /

KT Praha

SKST Cheb

Extraliga mužů / 23.04.2021 / 18:00 /

1/3/1. kolo

HB Ostrov

KT Praha

Extraliga mužů / 12.05.2021 / 18:00 /

1/3/2. kolo

KT Praha

HB Ostrov

Extraliga mužů / 14.05.2021 / 18:00 /

Extraliga mužů

vedoucí soutěže

Henžel Miroslav

+420 724 049092

henzel.miroslav@seznam.cz
ADRESA

Ostrava-Jih, Dubina, Václava Jiřikovského 165/23

HB Ostrov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Jinek Miroslav

+420 606 705889

hbostrov@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: joola prime, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Jihlavská 895,Havlíčkův Brod

KT Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Truhlář Karel

+420 603 440575

p.spagr52@gmail.com
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Nittaku Premium 40+, plast, bí

Stoly: Butterfly, Centerfold, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice

SF SKK El Niňo Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Kaucký Petr

+420 603 458643

petrkaucky@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar SYNTT 40+, plast, bílá

Stoly: Tibhar, Smash 28, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6

SKST Charvát Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

sksthavirov@gmail.com
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Opletalova 1293/8c, Havířov - Šumbark

SKST Cheb

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Gavlas Petr

+420 734 436716

petr.gavlas@email.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: JOOLA Prime, plast, bílá

Stoly: JOOLA, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Nerudova 2283/7

SKST Liberec

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Protiva Martin

+420 777 263342

martinprotiva@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola - Prime *** 40+, plast,

Stoly: Butterfly, Centerfold, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec

SKST Stavoimpex Hodonín

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Mikulecký František

+420 737 124287

fr.mikulecky@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA Perform 40+, plast, bílá

Stoly: STIGA, EXPERT ROLLER, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

TJ Ostrava KST

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bajger Zbyněk

+420 606 455957

zbynekbajger@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: joola prima, plast, bílá

Stoly: Yasaka, Progress Roller, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská Ostrava

TJ Sokol PP Hradec Králové 2

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Lebeda Michal st.

+420 602 412368

uslebeda@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, Bílá

Stoly: Butterfly, Centrefold, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové

TTC ENFIREEX OSTRAVA

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Demek Tomáš

+420 734 436525

tomas.demek@post.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly R40+, plast, Bílá

Stoly: Butterfly, Centrefold 25, Modr

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava