KONEC

Extraliga žen / 1. kolo / so 04.09 2021 / Začátek: 10:00

6:4

Vrchní rozhodčí: Michal Henžel

Vyhrané sady: 20:17 / Vyhrané míčky: 332:335

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Gabriela Štěpánová Kristýna Štefcová
Zdena Blašková Konstantina Paridi
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Kristýna Štefcová
Konstantina Paridi
  • 11
  • 4
  • 4
  • 11
  • 14
  • 9
  • 11
  • 11
  • 9
  • 12

3:2

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Gabriela Štěpánová
Eliška Koďousková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 6
  • 13
  • 6
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Nela Hanáková
Zdena Blašková
  • 11
  • 11
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Gabriela Štěpánová
Konstantina Paridi
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Kristýna Štefcová
Zdena Blašková
  • 8
  • 6
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Nela Hanáková
Eliška Koďousková
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 9
  • 8
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Gabriela Štěpánová
Zdena Blašková
  • 4
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Nela Hanáková
Konstantina Paridi
  • 8
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Kristýna Štefcová
Eliška Koďousková
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 0
  • 4
  • 12
  • 1
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:4

další vzájemná utkání

SK Dobré A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 05.03.2022 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SK Dobré A 2 10:8 4
2. SKST PLUS Hodonín A 1 6:0 3
3. TT Moravský Krumlov A 1 6:0 3
4. SKST Charvát Havířov 1 6:4 3
5. MH stolní tenis Ostrava 1 6:4 3
6. SF SKK El Niňo Praha 1 6:4 3
7. SKST PLUS Hodonín B 1 6:4 3
8. SVS Hradec Králové A 1 4:6 1
9. TJ Ostrava KST 1 2:6 1
10. MSK Břeclav A 1 4:6 1
11. SKST Vlašim A 1 4:6 1
12. SKP Sever Ústí nad Labem 1 0:6 1
13. SKST PLUS Hodonín C 1 0:6 1