KONEC

NH Ostrava

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

KT Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Vlašim A

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 17.02.2024 / 10:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 18.02.2024 / 14:00

KONEC

MK Řeznovice

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 18.02.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 23.02.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 23.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SK Dobré

Extraliga žen / 24.02.2024 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

MK Řeznovice

Extraliga žen / 24.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 25.02.2024 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 25.02.2024 / 16:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 29.02.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové PROFIRISK

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 02.03.2024 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 02.03.2024 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 02.03.2024 / 18:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

MH stolní tenis Ostrava

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 03.03.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 03.03.2024 / 15:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 1. kolo / pá 23.09 2022 / Začátek: 18:00

3:1

Vrchní rozhodčí: Stanislav Haralík / Rozhodčí: Vladimír Kulich

Vyhrané sady: 9:5 / Vyhrané míčky: 144:126

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Jiří Vráblík
Šimon Bělík
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0
  • 6
  • 11
  • 2
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Tomáš Konečný
Zokhid Kenjaev
  • 12
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0
  • 14
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

František Onderka
Jan Valenta
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0
  • 9
  • 11
  • 9
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Jiří Vráblík
Zokhid Kenjaev
  • 11
  • 12
  • 12
  • 0
  • 0
  • 6
  • 10
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Tomáš Konečný
Šimon Bělík
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 05.01.2023 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov, H. Brod 1 3:0 3
2. TTC Ostrava 2016 1 3:0 3
3. SF SKK El Niňo Praha 1 3:1 3
4. SKST Cheb 1 3:1 3
5. TJ Ostrava KST 1 3:1 3
6. SKST Liberec 1 1:3 1
7. SKST TESLA BATTERIES Havířov 1 1:3 1
8. NH Ostrava 1 1:3 1
9. KT Praha 1 0:3 1
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 1 0:3 1