KONEC

HB Ostrov H. Brod

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 21.01.2023 / 10:00

3:6
KONEC

SKST PLUS Hodonín B

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 21.01.2023 / 10:30

6:1
KONEC

SKST PLUS Hodonín

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 21.01.2023 / 14:30

6:1
KONEC

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00

6:1
KONEC

MH stolní tenis Ostrava

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00

3:6
KONEC

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SK Dobré

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00

6:3
KONEC

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 21.01.2023 / 17:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 22.01.2023 / 10:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 22.01.2023 / 10:00

6:1
KONEC

MH stolní tenis Ostrava

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 22.01.2023 / 10:30

4:6
KONEC

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 22.01.2023 / 14:00

6:3
KONEC

TJ Sokol PP Hradec Králové

KT Praha

Extraliga mužů / 26.01.2023 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 27.01.2023 / 17:00

KONEC

SKST Cheb

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 27.01.2023 / 18:00

KONEC

NH Ostrava

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 27.01.2023 / 18:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 27.01.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín B

SKST Vlašim

Extraliga žen / 28.01.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín

SKST Vlašim

Extraliga žen / 29.01.2023 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov, H. Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 02.02.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 03.02.2023 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SKST Liberec

Extraliga mužů / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 03.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 04.02.2023 / 09:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 04.02.2023 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 04.02.2023 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 04.02.2023 / 12:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 04.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 04.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 05.02.2023 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 09.02.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 10.02.2023 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

KT Praha

Extraliga mužů / 10.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 10.02.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 10.02.2023 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 6. kolo / pá 04.11 2022 / Začátek: 18:00

2:3

Vrchní rozhodčí: Jan Varcl / Asistent rozhodčího: Petr Sudek

Vyhrané sady: 6:12 / Vyhrané míčky: 153:177

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Michal Beneš
Tomáš Tregler
  • 10
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Jakub Seibert
Pavel Širuček
  • 4
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Mohamed Shouman
Tomáš Martinko
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 6
  • 11
  • 3
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Michal Beneš
Pavel Širuček
  • 13
  • 5
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 12
  • 9
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Jakub Seibert
Tomáš Tregler
  • 5
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3