KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 18. kolo / pá 17.03 2023 / Začátek: 18:00

3:0

Asistent rozhodčího: Stanislav Haralík , Emanuel Votípka

Vyhrané sady: 9:4 / Vyhrané míčky: 130:114

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Jakub Zelinka
David Reitšpies
  • 11
  • 6
  • 5
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 8
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

František Onderka
Adam Štalzer
  • 11
  • 12
  • 10
  • 11
  • 0
  • 6
  • 10
  • 12
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Martin Šíp
Stanislav Kučera
  • 8
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 10
  • 8
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Jakub Zelinka
Adam Štalzer
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 5

František Onderka
David Reitšpies
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SKK El Niňo Praha

SKST Cheb

Extraliga mužů / 01.05.2023 / 18:00 /

SKST Cheb

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 27.04.2023 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST Cheb

Extraliga mužů / 24.04.2023 / 18:00 /

SKST Cheb

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 21.04.2023 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST Cheb

Extraliga mužů / 18.04.2023 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov, H. Brod 18 51:13 52
2. SF SKK El Niňo Praha 18 49:17 48
3. SKST Cheb 18 41:26 44
4. SKST TESLA BATTERIES Havířov 18 39:28 38
5. SKST Liberec 18 40:38 36
6. KT Praha 18 31:37 36
7. TJ Ostrava KST 18 26:39 32
8. TTC Ostrava 2016 18 33:39 30
9. NH Ostrava 18 15:52 22
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 18 14:50 22