KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 03.04.2024 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 05.04.2024 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 07.04.2024 / 16:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.04.2024 / 19:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 22.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 15. kolo / so 24.02 2024 / Začátek: 15:00

5:5

Vrchní rozhodčí: Lenka Karasová / Asistent rozhodčího: Jaroslav Hýbner , Antonín Uher

Vyhrané sady: 18:18 / Vyhrané míčky: 332:322

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Nikoleta Puchovanová
Adéla Sazimová
  • 11
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Ying-Chen Chen
Vendula Šichanová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Kristýna Štefcová
Aleksandra Michalak
  • 11
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Ying-Chen Chen
Adéla Sazimová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Nikoleta Puchovanová
Aleksandra Michalak
  • 8
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Kristýna Štefcová
Vendula Šichanová
  • 11
  • 6
  • 3
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 5
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Ying-Chen Chen
Aleksandra Michalak
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 0
  • 7
  • 5
  • 11
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Kristýna Štefcová
Adéla Sazimová
  • 8
  • 11
  • 9
  • 11
  • 7
  • 11
  • 5
  • 11
  • 9
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Nikoleta Puchovanová
Vendula Šichanová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Ying-Chen Chen Nikoleta Puchovanová
Vendula Šichanová Aleksandra Michalak
  • 11
  • 9
  • 6
  • 5
  • 0
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 5:5

další vzájemná utkání

SK Dobré

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 27.10.2023 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov Havlíčkův Brod 17 98:49 48
2. SKST PLUS Hodonín A 17 97:37 47
3. SK Dobré 17 83:71 38
4. TJ Ostrava KST 17 81:67 36
5. SKST Charvát Havířov 16 76:62 35
6. SVS Hradec Králové PROFIRISK 17 69:77 32
7. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 17 70:76 32
8. TT Moravský Krumlov 16 70:76 31
9. MK Řeznovice 16 67:79 28
10. MH stolní tenis Ostrava 17 48:95 21
11. SKST Vlašim A 17 28:98 20