KONEC

NH Ostrava

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

KT Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Vlašim A

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 17.02.2024 / 10:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 18.02.2024 / 14:00

KONEC

MK Řeznovice

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 18.02.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 23.02.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 23.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SK Dobré

Extraliga žen / 24.02.2024 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

MK Řeznovice

Extraliga žen / 24.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 25.02.2024 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 25.02.2024 / 16:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 29.02.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové PROFIRISK

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 02.03.2024 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 02.03.2024 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 02.03.2024 / 18:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

MH stolní tenis Ostrava

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 03.03.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 03.03.2024 / 15:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / so 25.11 2023 / Začátek: 18:00

6:1

Vrchní rozhodčí: Michal Makovický / Asistent rozhodčího: Jiří Továrek , Libor Štěpán

Vyhrané sady: 12:8 / Vyhrané míčky: 174:152

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Ekaterina Chernyavskaya
Anna Matějovská
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0
  • 6
  • 2
  • 11
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Natálie Šedová
Monika Němečková
  • 3
  • 2
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Lin Chia-Hsuan
Anna Matějovská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 2
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Ekaterina Chernyavskaya
Monika Němečková
  • 8
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 10
  • 8
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Lin Chia-Hsuan
Monika Němečková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 5
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Natálie Šedová
Anna Matějovská
  • 11
  • 1
  • 2
  • 0
  • 0
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:2

další vzájemná utkání

SKST Vlašim A

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 03.02.2024 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. HB Ostrov Havlíčkův Brod 10 60:27 30
2. SKST PLUS Hodonín A 10 55:29 26
3. SKST Charvát Havířov 10 52:37 24
4. TT Moravský Krumlov 10 51:43 23
5. TJ Ostrava KST 10 46:35 21
6. SK Dobré 10 48:43 21
7. SVS Hradec Králové PROFIRISK 10 39:47 18
8. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 10 37:50 16
9. MK Řeznovice 10 41:52 16
10. SKST Vlašim A 10 18:56 13
11. MH stolní tenis Ostrava 10 30:58 12