KONEC

KT Praha

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 22.09.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 23.09.2022 / 15:00

6:0
KONEC

TTC Ostrava 2016

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 23.09.2022 / 17:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 23.09.2022 / 18:00

6:3
KONEC

KT Praha

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 23.09.2022 / 18:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 23.09.2022 / 18:00

KONEC

SVS Hradec Králové

SK Dobré

Extraliga žen / 24.09.2022 / 10:00

6:3
KONEC

TJ Ostrava KST

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 24.09.2022 / 14:00

6:0
KONEC

SKST Charvát Havířov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 25.09.2022 / 11:00

6:4
KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Cheb

Extraliga mužů / 29.09.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H. Brod

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 30.09.2022 / 13:00

6:2
KONEC

HB Ostrov, H. Brod

NH Ostrava

Extraliga mužů / 30.09.2022 / 14:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 30.09.2022 / 18:00

5:5
KONEC

TT Moravský Krumlov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 30.09.2022 / 18:00

5:5
KONEC

KT Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 30.09.2022 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 30.09.2022 / 18:00

KONEC

SK Dobré

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 01.10.2022 / 10:00

6:3
KONEC

SVS Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 01.10.2022 / 10:00

1:6
KONEC

HB Ostrov H. Brod

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 01.10.2022 / 17:00

3:6
KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 01.10.2022 / 18:00

2:6
KONEC

SVS Hradec Králové

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 02.10.2022 / 10:00

5:5
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 06.10.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 07.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

KT Praha

Extraliga mužů / 07.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 07.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov, H. Brod

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 13.10.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

SKST Liberec

Extraliga mužů / 14.10.2022 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín B

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 14.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 14.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 14.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 15.10.2022 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín B

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 15.10.2022 / 12:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 15.10.2022 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MH stolní tenis Ostrava

SK Dobré

Extraliga žen / 15.10.2022 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 15.10.2022 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Vlašim

Extraliga žen / 15.10.2022 / 17:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 17. kolo / út 19.02 2013 / Začátek: 17:30

4:1

Vyhrané sady: 12:3 / Vyhrané míčky: 161:111

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tomáš Málek František Obešlo
Jan Čepelka Daniel Málek
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 2

David Reitšpies
Andriy Sitak
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 3

Petr Kaucký
Miloš Šlapák
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 9
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 4

František Obešlo
Michal Lebeda
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 11
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 5

Petr Kaucký
Andriy Sitak
  • 10
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 6

David Reitšpies
Michal Lebeda
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 7

František Obešlo
Miloš Šlapák
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

Sokol H.Králové 2 Imeda A

SK Kotlářka Praha A

Extraliga mužů / 28.10.2012 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SF SKK El Niňo Praha A 17 67:6 66
2. Sokol Králův Dvůr A 17 61:18 60
3. STEN marketing HB Ostrov A 17 63:21 59
4. DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 17 48:34 48
5. Charvát Baník Havířov A 17 47:43 43
6. SK Kotlářka Praha A 17 42:44 41
7. Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 17 42:46 41
8. TJ Ostrava KST A 17 33:51 33
9. Sokol H.Králové 2 Imeda A 17 31:52 32
10. Robot Mokré Lazce A 17 35:55 31
11. Moravská Slavia Brno A 17 15:63 22
12. SKST Liberec A 17 15:66 19