KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Cheb

Extraliga mužů / 24.11.2022 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 17:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín B

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 25.11.2022 / 18:00

4:6
KONEC

SKST Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 18:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 25.11.2022 / 18:00

6:1
KONEC

TJ Ostrava KST

KT Praha

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

SK Dobré

Extraliga žen / 25.11.2022 / 18:00

6:2
KONEC

SKST PLUS Hodonín

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 26.11.2022 / 12:00

6:2
KONEC

SKST PLUS Hodonín B

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 26.11.2022 / 12:00

6:2
KONEC

SKST Charvát Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 26.11.2022 / 17:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SKST Vlašim

Extraliga žen / 26.11.2022 / 17:00

6:3
KONEC

TT Moravský Krumlov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 26.11.2022 / 18:00

6:2
KONEC

SKST Charvát Havířov

SKST Vlašim

Extraliga žen / 27.11.2022 / 10:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 27.11.2022 / 10:30

6:0
KONEC

HB Ostrov, H. Brod

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 01.12.2022 / 18:00

KONEC

SKST Cheb

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 02.12.2022 / 18:00

KONEC

KT Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 02.12.2022 / 18:00

KONEC

NH Ostrava

SKST Liberec

Extraliga mužů / 02.12.2022 / 18:00

KONEC

SKST Vlašim

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 02.12.2022 / 18:00

1:6
KONEC

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 02.12.2022 / 18:30

3:6
KONEC

TJ Sokol PP Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 02.12.2022 / 18:30

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 03.12.2022 / 10:00

0:6
KONEC

SKST Vlašim

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 03.12.2022 / 10:00

5:5
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

SK Dobré

Extraliga žen / 10.12.2022 / 14:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 10.12.2022 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 11.12.2022 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MH stolní tenis Ostrava

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 11.12.2022 / 10:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 11.12.2022 / 11:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 19. kolo / ne 10.03 2013 / Začátek: 10:00

2:4

Vyhrané sady: 7:15 / Vyhrané míčky: 177:218

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Andriy Sitak Michal Lebeda
Antonín Schwarzer Martin Hanák
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 2

Miloš Šlapák
Martin Hanák
  • 5
  • 1
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 3

Andriy Sitak
Jan Holáň
  • 12
  • 9
  • 11
  • 9
  • 11
  • 10
  • 11
  • 7
  • 11
  • 3

3:2

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 4

Michal Lebeda
Antonín Schwarzer
  • 11
  • 9
  • 11
  • 8
  • 0
  • 9
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 5

Andriy Sitak
Martin Hanák
  • 6
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 6

Miloš Šlapák
Antonín Schwarzer
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 12
  • 6
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 7

Michal Lebeda
Jan Holáň
  • 1
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:4

další vzájemná utkání

Robot Mokré Lazce A

Sokol H.Králové 2 Imeda A

Extraliga mužů / 22.11.2012 / 17:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SF SKK El Niňo Praha A 19 75:6 74
2. Sokol Králův Dvůr A 19 69:18 68
3. STEN marketing HB Ostrov A 19 71:22 67
4. DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 19 56:37 56
5. SK Kotlářka Praha A 19 46:49 46
6. Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 19 47:51 46
7. Charvát Baník Havířov A 19 48:51 45
8. Robot Mokré Lazce A 19 41:61 36
9. TJ Ostrava KST A 19 34:59 35
10. Sokol H.Králové 2 Imeda A 19 33:60 34
11. Moravská Slavia Brno A 19 17:71 24
12. SKST Liberec A 19 19:71 24