KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 9. kolo / pá 10.11 2017 / Začátek: 18:00

4:2

Rozhodčí: Milan Jašek / Asistent rozhodčího: Vlasta Svobodová

Vyhrané sady: 15:6 / Vyhrané míčky: 218:156

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Jiří Martinko
Radek Košťál
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Miroslav Bindač
David Marek
  • 7
  • 14
  • 11
  • 7
  • 0
  • 11
  • 16
  • 5
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Tomáš Sadílek
Jakub Seibert
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 6
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Miroslav Bindač
Radek Košťál
  • 5
  • 11
  • 10
  • 11
  • 9
  • 11
  • 5
  • 12
  • 3
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Jiří Martinko
Jakub Seibert
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Tomáš Sadílek
David Marek
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

další vzájemná utkání

SKST Borová-Liberec

TJ Ostrava KST A

Extraliga mužů / 16.03.2018 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 7 28:2 28
2. SF SKK EL Niňo Praha 7 24:9 24
3. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 7 24:16 23
4. SKST Borová-Liberec 7 23:20 19
5. DTJ Hradec Králové 7 20:19 18
6. TJ Ostrava KST A 7 17:21 16
7. TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 8 14:28 14
8. KT Praha 8 18:29 14
9. SF SK Kotlářka EN Praha 7 13:25 12
10. SKST Charvát Baník Havířov 7 14:26 12