KONEC

KT Praha

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 22.09.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 23.09.2022 / 15:00

6:0
KONEC

TTC Ostrava 2016

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 23.09.2022 / 17:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 23.09.2022 / 18:00

6:3
KONEC

KT Praha

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 23.09.2022 / 18:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 23.09.2022 / 18:00

KONEC

SVS Hradec Králové

SK Dobré

Extraliga žen / 24.09.2022 / 10:00

6:3
KONEC

TJ Ostrava KST

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 24.09.2022 / 14:00

6:0
KONEC

SKST Charvát Havířov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 25.09.2022 / 11:00

6:4
KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Cheb

Extraliga mužů / 29.09.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H. Brod

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 30.09.2022 / 13:00

6:2
KONEC

HB Ostrov, H. Brod

NH Ostrava

Extraliga mužů / 30.09.2022 / 14:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 30.09.2022 / 18:00

5:5
KONEC

TT Moravský Krumlov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 30.09.2022 / 18:00

5:5
KONEC

KT Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 30.09.2022 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 30.09.2022 / 18:00

KONEC

SK Dobré

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 01.10.2022 / 10:00

6:3
KONEC

SVS Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 01.10.2022 / 10:00

1:6
KONEC

HB Ostrov H. Brod

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 01.10.2022 / 17:00

3:6
KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 01.10.2022 / 18:00

2:6
KONEC

SVS Hradec Králové

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 02.10.2022 / 10:00

5:5
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 06.10.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 07.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

KT Praha

Extraliga mužů / 07.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 07.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov, H. Brod

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 13.10.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

SKST Liberec

Extraliga mužů / 14.10.2022 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín B

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 14.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 14.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 14.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 15.10.2022 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín B

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 15.10.2022 / 12:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 15.10.2022 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MH stolní tenis Ostrava

SK Dobré

Extraliga žen / 15.10.2022 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 15.10.2022 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Vlašim

Extraliga žen / 15.10.2022 / 17:00

0:0

Extraliga mužů 2017/2018

nejúspěšnější hráč

Antonín Gavlas

90.91 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Antonín Gavlas 90.91 %
2. Panagiotis Gionis 90.91 %
3. Jakub Crha 86.21 %
4. Tomáš Tregler 84.62 %
5. Martin Olejník 83.33 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Jakub Crha 25
2. Ondřej Bajger 25
3. Martin Olejník 25
4. Tomáš Tregler 22
5. Stanislav Kučera 21
VÍCE

SÉRIE VÝHER

TTC Ostrava 2016

18

VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

SKST Charvát Baník Havířov

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 13.04.2018 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

SKST Borová-Liberec

Extraliga mužů / 16.04.2018 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Ostrava KST A

Extraliga mužů / 16.04.2018 / 18:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 18 72:13 71
2. SF SKK EL Niňo Praha 18 63:23 62
3. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 18 54:41 54
4. DTJ Hradec Králové 18 54:43 49
5. TJ Ostrava KST A 18 43:52 43
6. SKST Borová-Liberec 18 44:57 40
7. SKST Charvát Baník Havířov 18 39:58 37
8. SF SK Kotlářka EN Praha 18 42:61 34
9. KT Praha 18 35:63 30
10. TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 18 30:65 30
kompletní tabulka

Play off

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. TTC Ostrava 2016 18 17 0 0 0 72:13 71
2. SF SKK EL Niňo Praha 18 14 0 3 0 63:23 62
3. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 18 11 0 5 0 54:41 54
4. DTJ Hradec Králové 18 8 0 5 0 54:43 49
5. TJ Ostrava KST A 18 8 0 9 0 43:52 43
6. SKST Borová-Liberec 18 5 0 9 0 44:57 40
7. SKST Charvát Baník Havířov 18 4 0 10 0 39:58 37
8. SF SK Kotlářka EN Praha 18 4 0 11 0 42:61 34
9. KT Praha 18 3 0 12 0 35:63 30
10. TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 18 2 0 12 0 30:65 30

1. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

SKST Borová-Liberec

Extraliga mužů / 18.08.2017 / 18:00 /

TJ Ostrava KST A

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

Extraliga mužů / 18.08.2017 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 17.09.2017 / 13:30 /

KT Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 06.10.2017 / 18:00 /

2. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 14.08.2017 / 17:00 /

SKST Borová-Liberec

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 01.09.2017 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

KT Praha

Extraliga mužů / 01.09.2017 / 18:00 /

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 15.09.2017 / 18:00 /

3. kolo

TJ Ostrava KST A

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 08.09.2017 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

Extraliga mužů / 08.09.2017 / 18:00 /

KT Praha

SKST Borová-Liberec

Extraliga mužů / 08.09.2017 / 18:00 /

SF SK Kotlářka EN Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 08.09.2017 / 18:00 /

4. kolo

SKST Borová-Liberec

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

Extraliga mužů / 22.09.2017 / 18:00 /

TJ Ostrava KST A

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 22.09.2017 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 22.09.2017 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 02.10.2017 / 18:00 /

5. kolo

TJ Ostrava KST A

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 29.09.2017 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 29.09.2017 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 29.09.2017 / 18:00 /

SF SK Kotlářka EN Praha

KT Praha

Extraliga mužů / 29.09.2017 / 18:00 /

6. kolo

TTC Ostrava 2016

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 13.10.2017 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

Extraliga mužů / 13.10.2017 / 18:00 /

KT Praha

TJ Ostrava KST A

Extraliga mužů / 13.10.2017 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 13.10.2017 / 18:00 /

7. kolo

SF SK Kotlářka EN Praha

SKST Borová-Liberec

Extraliga mužů / 19.10.2017 / 17:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

KT Praha

Extraliga mužů / 20.10.2017 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 20.10.2017 / 18:00 /

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 20.10.2017 / 18:00 /

8. kolo

SKST Borová-Liberec

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 18.10.2017 / 18:00 /

SF SK Kotlářka EN Praha

TJ Ostrava KST A

Extraliga mužů / 27.10.2017 / 18:00 /

KT Praha

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 03.11.2017 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

Extraliga mužů / 03.11.2017 / 18:15 /

9. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 10.11.2017 / 18:00 /

TJ Ostrava KST A

SKST Borová-Liberec

Extraliga mužů / 10.11.2017 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 10.11.2017 / 18:00 /

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

KT Praha

Extraliga mužů / 10.11.2017 / 18:00 /

10. kolo

SKST Borová-Liberec

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 24.11.2017 / 18:00 /

SF SK Kotlářka EN Praha

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 24.11.2017 / 18:00 /

TJ Ostrava KST A

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 24.11.2017 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 12.12.2017 / 17:00 /

11. kolo

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 01.12.2017 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

KT Praha

Extraliga mužů / 01.12.2017 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

SKST Borová-Liberec

Extraliga mužů / 01.12.2017 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 01.12.2017 / 18:00 /

TJ Ostrava KST A

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 08.12.2017 / 18:00 /

12. kolo

SKST Borová-Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 15.12.2017 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 15.12.2017 / 18:00 /

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

TJ Ostrava KST A

Extraliga mužů / 15.12.2017 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 15.12.2017 / 18:00 /

13. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

Extraliga mužů / 05.01.2018 / 13:30 /

DTJ Hradec Králové

SKST Borová-Liberec

Extraliga mužů / 05.01.2018 / 18:00 /

SF SK Kotlářka EN Praha

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 05.01.2018 / 18:00 /

KT Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 05.01.2018 / 18:00 /

14. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

TJ Ostrava KST A

Extraliga mužů / 07.01.2018 / 17:00 /

SKST Borová-Liberec

KT Praha

Extraliga mužů / 12.01.2018 / 18:00 /

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 12.01.2018 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 12.01.2018 / 18:00 /

15. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 21.01.2018 / 10:00 /

TTC Ostrava 2016

TJ Ostrava KST A

Extraliga mužů / 26.01.2018 / 17:30 /

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

SKST Borová-Liberec

Extraliga mužů / 26.01.2018 / 18:00 /

SF SK Kotlářka EN Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 28.01.2018 / 15:00 /

16. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

TJ Ostrava KST A

Extraliga mužů / 02.02.2018 / 18:00 /

KT Praha

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 02.02.2018 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 02.02.2018 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 02.02.2018 / 18:00 /

17. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 09.02.2018 / 18:00 /

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 09.02.2018 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 09.02.2018 / 18:00 /

TJ Ostrava KST A

KT Praha

Extraliga mužů / 09.02.2018 / 18:00 /

18. kolo

TTC Ostrava 2016

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

Extraliga mužů / 21.02.2018 / 16:00 /

SKST Borová-Liberec

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 23.02.2018 / 18:00 /

KT Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 23.02.2018 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 23.02.2018 / 18:00 /

19. kolo

TJ Ostrava KST A

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 06.02.2018 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

KT Praha

Extraliga mužů / 08.03.2018 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

SKST Borová-Liberec

Extraliga mužů / 09.03.2018 / 18:00 /

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 09.03.2018 / 18:00 /

20. kolo

SF SK Kotlářka EN Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 05.03.2018 / 15:00 /

SKST Borová-Liberec

TJ Ostrava KST A

Extraliga mužů / 16.03.2018 / 18:00 /

KT Praha

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

Extraliga mužů / 16.03.2018 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 18.03.2018 / 16:00 /

21. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Ostrava KST A

Extraliga mužů / 29.03.2018 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 30.03.2018 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 30.03.2018 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST Borová-Liberec

Extraliga mužů / 30.03.2018 / 18:00 /

22. kolo

SF SK Kotlářka EN Praha

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

Extraliga mužů / 06.04.2018 / 18:00 /

SKST Borová-Liberec

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 06.04.2018 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Ostrava KST A

Extraliga mužů / 06.04.2018 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 06.04.2018 / 18:40 /

KT Praha

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 08.04.2018 / 15:00 /

1/1/1. kolo

DTJ Hradec Králové

TJ Ostrava KST A

Extraliga mužů / 11.04.2018 / 18:00 /

SKST Borová-Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 11.04.2018 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 11.04.2018 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 11.04.2018 / 18:00 /

1/1/2. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 13.04.2018 / 18:00 /

SF SK Kotlářka EN Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 13.04.2018 / 18:00 /

TJ Ostrava KST A

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 13.04.2018 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

SKST Borová-Liberec

Extraliga mužů / 13.04.2018 / 18:00 /

1/1/3. kolo

DTJ Hradec Králové

TJ Ostrava KST A

Extraliga mužů / 16.04.2018 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

SKST Borová-Liberec

Extraliga mužů / 16.04.2018 / 18:00 /

1/2/1. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 10.05.2018 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 10.05.2018 / 18:00 /

1/2/2. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 11.05.2018 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 11.05.2018 / 18:00 /

1/2/3. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 14.05.2018 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 14.05.2018 / 18:00 /

1/3/1. kolo

TTC Ostrava 2016

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 21.05.2018 / 18:00 /

1/3/2. kolo

TTC Ostrava 2016

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 22.05.2018 / 18:00 /

1/3/3. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 24.05.2018 / 18:00 /

Extraliga mužů

vedoucí soutěže

Henžel Miroslav

+420 724 049092

henzel.miroslav@seznam.cz
ADRESA

Ostrava-Jih, Dubina, Václava Jiřikovského 165/23

DTJ Hradec Králové

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Lučan Martin

+420 604 157410

lucanm@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Flash*** 40+ bílé plast

Stoly: Butterfly, Centrefold, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové

KT Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Javůrek Petr

+420 603 440575

radek.truhlar@ttt.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Nittaku Premium 40+, plast, bí

Stoly: Butterfly, Centerfold, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice

SF SK Kotlářka EN Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Kaucký Petr

+420 603 458643

petrkaucky@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: TIBHAR SYNTT NG40+, plast, bíl

Stoly: TIBHAR, SMASH 28, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6

SF SKK EL Niňo Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Plachý Josef

+420 731 555738

plachyjosef@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: TIBHAR SYNTT NG40+, plast, bíl

Stoly: TIBHAR, SMASH 28, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6

SKST Borová-Liberec

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Protiva Martin

+420 777 263342

martinprotiva@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Flash 40+ ***, plast, bí

Stoly: Butterfly, Centerfold, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec

SKST Charvát Baník Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

skst.banikhavirov@tiscali.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

TJ Ostrava KST A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bajger Zbyněk

+420 606 455957

zbynekbajger@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Nittaku premium, plast, bílá

Stoly: Andro, Magnum SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská Ostrava

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Lebeda Michal st.

+420 602 412368

uslebeda@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Xushaofa, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Rochowanski Pavel

+420 606 631802

prochowanski@kpmg.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly 40+ G, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00

TTC Ostrava 2016

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Demek Tomáš

+420 734 436525

tomas.demek@post.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly G40+, plast, Bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava