KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 03.04.2024 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 05.04.2024 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 07.04.2024 / 16:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.04.2024 / 19:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 22.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 17. kolo / pá 09.02 2018 / Začátek: 18:00

1:4

Vrchní rozhodčí: Petra Slobodzianová / Asistent rozhodčího: Emanuel Votípka

Vyhrané sady: 4:14 / Vyhrané míčky: 141:194

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tsubasa Moriya
Jakub Kleprlík
  • 11
  • 10
  • 12
  • 3
  • 11
  • 9
  • 12
  • 10
  • 11
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Samuel Kalužný
Antonín Gavlas
  • 7
  • 11
  • 12
  • 5
  • 0
  • 11
  • 9
  • 14
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Luděk Laboutka
David Reitšpies
  • 8
  • 8
  • 12
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 14
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Samuel Kalužný
Jakub Kleprlík
  • 9
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Tsubasa Moriya
David Reitšpies
  • 5
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Luděk Laboutka
Antonín Gavlas
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SKK EL Niňo Praha

TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

Extraliga mužů / 13.10.2017 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 14 56:11 55
2. SF SKK EL Niňo Praha 14 52:12 52
3. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 14 46:31 44
4. DTJ Hradec Králové 14 41:38 36
5. TJ Ostrava KST A 14 33:41 33
6. SKST Borová-Liberec 13 38:39 32
7. TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 14 28:49 26
8. KT Praha 14 27:51 23
9. SF SK Kotlářka EN Praha 13 27:47 22
10. SKST Charvát Baník Havířov 14 23:52 22