KONEC

NH Ostrava

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

KT Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Vlašim A

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 17.02.2024 / 10:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 18.02.2024 / 14:00

KONEC

MK Řeznovice

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 18.02.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 23.02.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 23.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SK Dobré

Extraliga žen / 24.02.2024 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

MK Řeznovice

Extraliga žen / 24.02.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 25.02.2024 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 25.02.2024 / 16:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 29.02.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové PROFIRISK

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 02.03.2024 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 02.03.2024 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 02.03.2024 / 18:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

MH stolní tenis Ostrava

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 03.03.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 03.03.2024 / 15:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 19. kolo / út 06.02 2018 / Začátek: 18:00

4:2

Vrchní rozhodčí: Jiří Olbricht / Rozhodčí: Radim Petr

Vyhrané sady: 14:10 / Vyhrané míčky: 228:207

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Jiří Martinko
Tomáš Málek
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 0
  • 5
  • 12
  • 7
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Patrik Klos
Stanislav Kučera
  • 3
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Tomáš Sadílek
Petr Kaucký
  • 12
  • 9
  • 11
  • 4
  • 11
  • 10
  • 11
  • 7
  • 11
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Miroslav Bindač
Tomáš Málek
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0
  • 6
  • 11
  • 7
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Jiří Martinko
Petr Kaucký
  • 11
  • 11
  • 8
  • 7
  • 8
  • 5
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Tomáš Sadílek
Stanislav Kučera
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 4
  • 9
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

další vzájemná utkání

SF SK Kotlářka EN Praha

TJ Ostrava KST A

Extraliga mužů / 27.10.2017 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 15 60:11 59
2. SF SKK EL Niňo Praha 15 56:13 56
3. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 16 50:36 49
4. DTJ Hradec Králové 16 49:38 44
5. TJ Ostrava KST A 15 37:43 37
6. SKST Borová-Liberec 15 43:45 37
7. TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 16 29:57 28
8. SKST Charvát Baník Havířov 15 27:54 26
9. KT Praha 16 29:59 25
10. SF SK Kotlářka EN Praha 15 31:55 24